• Recycling

Coraz więcej osób stawia na zdrową żywność oraz naturalne kosmetyki. Nie ma się co dziwić, że przyszedł również czas na odzież, a zwłaszcza koszulki ekologiczne. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym One Mug a Day są wykonane w stu procentach z bawełny. Jest to bowiem szczególnie ważne, jeśli produkuje się odzież z nadrukiem. Nasza odzież jest bezpieczna, przyjemnie się ją nosi, a dodatkowo świetnie wchłania pot. W obecnych czasach nie ma osoby, która przeszłaby obojętnie obok ubrań wyprodukowanych z bawełny. Ludzie, którzy stawiają na świadome dbanie o siebie oraz środowisko wiedzą, jak ważne jest to, z jakich produktów korzystają. W naszym sklepie z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Proponujemy wyjątkowe koszulki ekologiczne damskie. Czym jeszcze się one charakteryzują?

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Czym odznaczają się koszulki ekologiczne z One Mug a Day?

Wiele kobiet interesuje się składem kosmetyków lub ubrań. Chciałybyście wiedzieć, czym charakteryzuje się odzież z naszego sklepu internetowego? Koszulki z bawełny ekologicznej to przede wszystkim najwyższa jakość. Koszulki damskie z recyklingu są przyjazne dla środowiska, są niezwykle trwałe, dlatego nie ulegną żadnemu zniszczeniu przez wiele lat. Jeśli potrzebujecie nowych ubrań i zastanawiacie się, z jakiego materiału powinny być wykonane, aby były w pełni bezpiecznym produktem, który przyjemnie się nosi, nie zaciąga się, nie powoduje potliwości, koniecznie wybierajcie koszulki ekologiczne. Wiele osób często popełnia błędy zakupowe podczas wyboru nowych ubrań i kupuje na oślep, kierując się wyłącznie estetyką, ale jednak nie za bardzo interesuje się składem ubrań. Zmieńcie to i zainteresujcie się tym, co trzymacie w swojej szafie, bo jest to niezwykle ważne.

Uprawa bawełny na ekologiczną odzież

Odzież ekologiczna powstaje z dużej mierze z bawełny. Czy wiecie jednak, na czym to polega? Jak wygląda taki proces? Jest to dosyć wymagająca praca, która musi wpisywać się w specjalne zasady ekologicznego rolnictwa. Wiążą się one jednak z dużymi restrykcjami. Warto jednak podkreślić, że do uprawy bawełny nie wykorzystuje się nigdy żadnych chemikaliów. Nie ma zatem mowy o żadnych pestycydach ani innych podobnych środkach. Możecie być również spokojni o nawozy sztuczne, bo ich również się nie wykorzystuje. Jeśli wykorzystano by je w produkcji, mogłoby to szkodliwie wpłynąć na końcowy efekt.

Ekologia jest dla Was ważna? Dla nas też! Dlatego szukamy nowych rozwiązań i wprowadziliśmy koszulki z materiałów pochodzących z recyklingu, na przykład z plastikowych butelek. Sprawdźcie naszą ofertę!!