• Kubki z psami

Kubki z psami mogą być drobiazgiem kolekcjonerskim dla fanów czworonogów, ale również praktycznym elementem wyposażenia kuchni. Taki gadżet nadaje się zarówno do domu, jak i do pracy. Rysunkowe i akwarelowe zwierzęta poprawią humor w nawet najbardziej ponury dzień. Sprawią też, że łyk herbaty czy kawy będzie jeszcze przyjemniejszy. Jeśli macie już swój ulubiony kubek, to nowa ceramika z psem może zagościć na Waszym biurku jako pojemnik na długopisy i ołówki, albo jako ozdobna doniczka dla kaktusa czy innego sukulenta. Kubek z psem może też być doskonałym prezentem dla wielbiciela tych wiernych przyjaciół.

  • Parametry

Czy kubki z psem to dobry pomysł na prezent dla miłośnika psów?

Kubki z psami z pewnością stanowią doskonały gadżet dla każdego miłośnika tych zwierzaków. Ich urocze pyszczki, oczy patrzące z oddaniem czy śmieszne napisy uzupełnią wyposażenie kuchni, a jednocześnie sprawią, że na twarzy na stałe zagości uśmiech. Jeśli jesteście bacznymi obserwatorami i spostrzeżecie, że Wasza dziewczyna kolekcjonuje obrazy, figurki czy inne przedmioty z wizerunkiem psów, to znak, że kubek z tym samym motywem będzie strzałem w dziesiątkę. Kubek z psami może być wykorzystany w pracy, co pomoże nawiązać nowe znajomości i będzie stanowić temat do rozmowy. Taki dodatek ułatwi nawiązywanie pierwszych kontaktów, zwłaszcza w nowym miejscu pracy. Wyrazi też zainteresowania i upodobania właściciela, co może być mile przyjęte przez pozostałych współpracowników. Kubek z psem to doskonały pomysł na prezent dla bliższych i dalszych znajomych, nie tylko dla miłośników czworonogów.

Kubek z psem dla niej i dla niego

Wszyscy, bez względu na płeć i wiek, kochają zwierzęta. W sklepie internetowym One mug a day oferujemy prezenty, które od razu wywołują uśmiech na twarzy. Pomagają się też rozbudzić, nie tylko łykiem aromatycznej i pysznej kawy, ale również herbaty, soku czy wody. Każdy napój z kubka z psami smakuje lepiej! Jeśli zdecydujecie się obdarować kogoś takim kubkiem, to możecie mieć pewność, że będzie mu bardzo miło — w końcu wszyscy lubimy prezenty. Kubek z psem można dać również całkiem bez okazji. Jest to drobiazg, który po prostu umili dzień i ociepli relacje. Natomiast uśmiech, który zobaczycie na twarzy koleżanki czy kolegi będzie bezcennym wspomnieniem.

Zamów kubki z psem w sklepie One mug a day

Kubki z psami wyrażą Waszą miłość i pasję do wiernych, czworonożnych przyjaciół. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór wzorów i kolorów, a także pojemności, co w rzeczywistości pomoże w dopasowaniu kubka do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Wszystkie produkty wykonane są z dużą dokładnością i dbałością o najdrobniejsze detale. Wielkość grafik dostosowana jest do rozmiarów kubka. Nadruk jest trwały i nie zniknie nawet po wielu myciach.