• Kubki z cytatami

Oferujemy kubki ze śmiesznymi cytatami, sentencjami z kultowych filmów oraz z motto motywującym. Jeśli zatem szukacie dla siebie lub dla bliskiej osoby nietuzinkowego podarunku, to jesteście w dobrym miejscu. W sklepie internetowym One mug a day znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby w spokoju i z uśmiechem na twarzy napić się porannej kawy czy popołudniowej herbaty. Już dziś przejrzyjcie pełną ofertę i wybierzcie funkcjonalny i estetyczny prezent dla siebie i swoich dalszych lub bliższych znajomych.

  • Parametry
Tak jest idealnie Kubek
Promocja
Produkt niedostępny
37.00 -30%
25.90
Mój buraku Kubek
Promocja
Produkt niedostępny
37.00 -30%
25.90
Bądź sobą Kubek
Bądź sobą Kubek
Promocja
Produkt niedostępny
37.00 -30%
25.90
Nie bój się jutra 450ml kubek
Promocja
Produkt niedostępny
Nie to czasem całe zdanie kubek
Promocja
Produkt niedostępny
Oto miś Kubek
Promocja
Produkt niedostępny
37.00 -30%
25.90

Kubki z cytatami filmowymi dla miłośników klasyki kina

Szukacie pomysłu na drobny upominek dla żony, brata lub teścia? A może potrzebujecie niezobowiązującego prezentu dla kogoś z pracy? Kubki z cytatami filmowymi będą wprost idealne. Można je wręczyć z okazji urodzin, imienin, świąt czy zupełnie bez okazji. Na pewno sprawią one radość i przyjemność przyjacielowi. Mogą też zapewnić Wam niezapomniane wspólne chwile podczas porannej kawy w domu lub firmie. Któż nie uśmiechnie się na widok kubka z napisem: „Proszę Państwa oto miś”?

Kubki z cytatem do domu i do pracy

Kubki z cytatami dostępne w sklepie internetowym One mug a day to idealny pomysł na prezent dla kolegi lub koleżanki z pracy, dla członka rodziny czy dla ukochanego. Oferowane produkty mogą być miłym dodatkiem do większego prezentu lub stanowić samoistny podarek zupełnie bez okazji. Jeśli w firmie organizowane są Mikołajki i wylosowaliście kolegę lub koleżankę, to kubek z cytatem będzie idealnym pomysłem. Osobom nieśmiałym można podarować kubek z napisem: „Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci”. Dla fanów klasyki kina na pewno odpowiedni będzie kubek z napisem: „Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem”. Natomiast dla podniesienia własnego samopoczucia można śmiało postawić na kubki z napisami: „Nie bój się jutra, niech jutro obawia się Ciebie” albo „Ale ty piękna jesteś”.

Kubki z cytatami motywacyjnymi

Duży kubek z cytatem jest odpowiedni dla osób, które uwielbiają pić gorące napoje. Duża pojemność pozwala na zaparzenie większej ilości aromatycznej, świeżo mielonej kawy lub sypanej herbaty. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba co chwilę wracać do kuchni po dolewkę. Kubki ze sklepu One mug a day są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nadruk jest trwały, dzięki czemu nie zmyje się nawet po wielokrotnym myciu. Wybierając oferowane produkty, możecie przez długi czas cieszyć się nietuzinkowym gadżetem zarówno w zaciszu własnego domu, jak i w pracy. Zamówione przez Was kubki odpowiednio zabezpieczamy, aby nie uległy zniszczeniu w trakcie transportu.