• Kubki do pracy

Każdy pracownik lubi mieć swój własny kubek, z którego codziennie będzie pił aromatyczną i pobudzającą kawę. Z tego względu to doskonały pomysł na prezent — jest on niezobowiązujący, praktyczny, a także spersonalizowany poprzez odpowiednie nadruki lub cytaty. W sklepie internetowym One mug a day oferujemy szeroki wybór kubków na każdą okazję. Wśród najbardziej popularnych propozycji znajdują się produkty dla wielbicieli zwierząt, jednorożców, a także śmieszne kubki z cytatami filmowymi lub motywującymi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  • Parametry
Tak jest idealnie Kubek
Promocja
Produkt niedostępny
37.00 -30%
25.90
Kocham swoją pracę 450ml kubek
Promocja
Produkt niedostępny
Jak Ci nie idzie... 450ml kubek
Promocja
Produkt niedostępny
Błagam nie dzisiaj kubek
Promocja
Produkt niedostępny

Jaki powinien być kubek do pracy?

Czy kubek do pracy musi być poważny, elegancki i dystyngowany? Czy może mieć ozdobne grafiki lub śmieszne napisy? Śmieszny kubek do pracy pomoże wywołać uśmiech na twarzy Waszych współpracowników. Nada on luźniejszy ton profesjonalnej rozmowie oraz złagodzi budujące się napięcie. Wiadomo przecież, że w pracy spędza się znaczną część swojego życia, dlatego warto stawiać na przedmioty, które umilą czas tam spędzony. A jeśli nadal nie wiecie, jaki kubek do pracy wybrać, to koniecznie sprawdźcie pełną ofertę naszego sklepu internetowego One mug a day.

Czy można podarować kubek do pracy koledze lub szefowi?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kubek do pracy znalazł się w paczce przeznaczonej dla kolegi z biurka obok, a nawet dla samego szefa. Jest to uniwersalny prezent, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Kubek może służyć jako naczynie na ulubione napoje, ale może też być wykorzystane jako pojemnik na ołówki i długopisy bądź posłużyć jako nietuzinkowa doniczka dla niewielkiego kwiatka. Ponadto, znając gust obdarowanej osoby, można swobodnie dopasować wygląd kubka do jej upodobań. Jeśli Wasz szef lub kolega mają poczucie humoru, to można pokusić się o model z napisem: „Tak bardzo kocham swoją pracę, że nie mogę doczekać się poniedziałku”. Z kolei, jeśli Wasz współpracownik często narzeka, to kubek z napisem „Błagam nie dzisiaj” i uroczym kotem będzie strzałem w dziesiątkę!

Jaki będzie idealny kubek do pracy?

Kubek do pracy to wbrew pozorom bardzo ważne wyposażenie każdego pracownika biurowego. Idealne naczynie powinno mieć nienachalny wygląd i dość dużą pojemność. W sklepie internetowym One mug a day oferujemy kubki 450 ml, co zapewni dużą dawkę kofeiny na raz. Polecamy m.in. modele z zabawnym napisem: „Wciąż mi się wydaję, że rok 1995 był 15 lat temu”. Zwróćcie też uwagę na kubek z napisem: „Jak Ci nie idzie, to się połóż”. Zapraszamy do zakupów!